Kaip P A D A R Y T I nacionalistą?

 

tapetasmoterims

Labai svarbu tinkama terpė nacionalistų auginimui – uždara ir pagiežinga bendruomenė. Būsimas nacionalistas vaikystėje turi patirti patyčias, geriausia, ir šeimoje, ir mokykloje. Kaip rodo ilgametė patirtis, labai gerai tinka tvirkinimas, griežtas auklėjimas ir fizinis smurtas. Skamba neįprastai, tačiau ypatinga meilė savo tautai ir neapykanta kitoms natūraliai nekyla, todėl reikia sunkiai dirbti ir, “lenkti medį kol jaunas“, o šiuo atveju ir paspardyti.

Laiminga vaikystė, laisva, pagarbi atmosfera ir psichologinis komfortas užaugina liberalias asmenybes, nusiteikusias altruistiškai ir pozityviai mažumų atžvilgiu. Nacionalistų augintojui tai būtų didelė nesekmė. Todėl svarbu skatinti patyčias viešojoje erdvėje. Būsimasis nacionalistas turi augti nuolat žeminamas, jis turi manyti, kad nieko nesugeba. Geriausia, kad jis dar būtų ir labai negražus, tai nėra lengva kontroliuoti, tačiau įmanoma: blogas maistas su daug gyvūninės kilmės riebalų, alkoholis ir rūkymas yra puikūs augintojo pagalbininkai.

Taip pat svarbu, kad jis gautų kuo prastesnį išsilavinimą, nes besimokydamas  gali perskaityti B. Andersono “Įsivaizduojamas bendruomenes“ ir suprasti, kad tautiškumui nėra jokio realaus genetinio pagrindo. Be to, mokslas gali paskatinti siekti asmenybės pokyčių ir psichoterapijos, o nacionalistas su sveika psichika tėra anekdotas.

Jei jau taip atsitinka, kad būsimas nacionalistas ima ragauti mokslų, jam skubiai reikia įbrukti tikėjimą Dievu. Kadangi tikėjimas ir mokslas yra sunkiai suderinami dalykai, augintinis išgyvena kančias, kognityvinį disonansą kuris priverčia nesustojamai rašyti pagiežingus ir kvailus nacionalistinio pobūdžio straipsnius.

Svarbiausia, būsimas nacionalistas turi neleisti sau daryti nieko, ko iš tiesų nori, tada tikrai jis jausis menkas, o žema augintinio savivertė yra pagrindinis augintojo tikslas. To pasiekti nesunku kuriant aplinką kurioje psichologinė pagalba būtų neprieinama, o psichologijos žinios apsiribotų tuo, ką transliuoja televizija, ypač tinka laida “Srovės“ . Filmus ir knygas vaikams būtina cenzūruoti, gerus psichologinius filmus žymėti N-14, o knygas versti skaityti tik labai nykias, kad skaitymo įgūdžiai neįsitvirtintų.

Jei viskas seksis gerai, 16-20 metų žmogysta jau bus paruošta paskutiniam žingsniui – nacionalizmo įskiepiui. Dažniausiai tai padaryti labai paprasta, nes nacionalistinės idėjos tokioje terpėje plinta lengvai, kaip virusas troleibuse.  Užtenka  keleto straipsnių internete apie svetimšalių invaziją ir būsimasis nacionalistas patiria siaubą ir laimę tuo pat metu. Siaubas, nes kažkas gali imti pretenduoti į jo mėgstamas pašalpas. O laimė  – iš staiga ištikusio pranašumo pojūčio. Nelaimingas, tamsus, manantis, kad yra bevertis žmogus lengvai perima mintį, kad gali būti  geresnis už kitus ne tuo, ką nuveikė (nes nenuveikė, kaip žinia, nieko ir netiki, kad galėtų), o tuo, ką gavo gimdamas – nors ir neapčiuopiamą, tačiau konkretų daiktą, tautybę.

Geresnis už kitus jis ima jaustis darydamas keistus ritualus, pavyzdžiui rydamas cepelinus, ar besikratydamas girtas ir prisimyžęs per krepšinio varžybas.

Taip. Nacionalistas jau sukurtas, bet kol kas jis labai silpnas. Tam, kad priversti veikti (aktyviai kovoti su kultūra)  jį reikia sustiprinti. Kadangi nacionalistai labai bailūs ir silpnos dvasios žmonės, jiems būtini ginklai ir kariuomenė. Jei norite pradžiuginti nacionalistą, patarkite jam fotografuotis su ginklais ir kelti savo nuotraukas į facebooką. Tegu gąsdina žmones ir kuria  šlykščią aplinką, tinkamą kitiems nacionalistams veistis.

Tik va, veisti sunku. Naudos jokios. Bet kam gi juos vis veisia ir veisia? Tradicija tokia?

4 komentarai “Kaip P A D A R Y T I nacionalistą?

 1. Man labai patinka tave skaityti! Geriausias vaistas – išvykti ir pamatyti pasaulio, tada supranti, kad nei viena tauta nėra kažkuo ypatinga ar aukštesnė už kitą, visur gyvena žmonės kurie nori tų pačių dalykų: meilės, ramybės, savirealizacijos, taikos, sotumo ir tt. Ir kad žmogaus esmė ne jo pilietybė pase, ne jo genai, ne šalis kuriai jis galvoja priklausąs, bet tai koks to žmogaus vidus, koks jis Žmogus. Visa kita yra politika.

  Patinka

 2. Na ir kam toks neapykantos skatinimas? Šiaip toks apibūdinimas tinka daugeliui žemesnio gyvenimo lygio lietuviams (kokių yra dauguma). Bet tai nereiškia, kad jie visi nacionalistai. Paprasčiausia kai pastoviai lyginama su vakarais yra mažas skirtumas. Ten vietiniai gyventojai turi puikias gyvenimo sąlygas ir natūralu, kad jie noriai dalinasi tai su atvykėliais. Bet kai Lietuvoje daugelis žmonių negali pasigirti sočiu gyvenimu, kyla natūralus pyktis, kai atbėgeliams sukuriamos išskirtinės sąlygos. O šiaip aš šį blog’ą atradau ieškodamas veganiškų receptų, bet eilinį syki teko įsitikinti stereotipų tikrumu. Jei jums patinka toks gyvenimo būdas ir norite jį plėsti visuomenėje, prastas pasirinkimas vaizduoti save viršesniais už daugelį.

  Patinka

  1. Brangus Pone Skausme,
   Jūs labai keistai interpretuojate šį tekstą. Tai yra lengvai suprantama groteskiška metafora, kurios tikslas atskleisti tai, ką yra atradę socialiniai mokslai, kokiu būdu konstruojasi tokios “vertybės“ kai nacionalizmas.Kadangi politikai populistai manipuliuoja akcentuodami būten šią vertybę, yra svarbu susimąstyti iš kur ji kyla. Ir tai yra ne tik Lietuvos aktualija, BREXIT Anglijoje atsitiko būtent dėl politikų manipuliavimo vadinamosiomis tautinėmis vertybėmis. Taigi, jei ką nors ir mėginu pašiepti, tai politikus, kuriems aktualu, kad žmonės skurstu ir negautų gero išsilavinimo. Kur ir prieš ką jūs matote neapykantos skatinimą?

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.